3/24/2012

Ahmet Maranki Parazit/Şerit/Tenya Tedavisi,Bağırsak Paraziti tedavisi

Ahmet Maranki kı kurtları ,tenya ,şerit gibi bağırsak parazitlerini yok etmek için sizlere aşağıdaki kürleri öneriyor
Tenyaları düşürmek için :


* 1 çorba kaşığı eğrelti otu 2 su bardağı kaynar suyun içine konarak çay gibi demlendirilir.15 dakika arayla aç karnına birer su bardağı içilir.


* 1 litre kaynar suyun içine 1 yemek kaşığı kekik konulup 15 dakika demlendirildikten sonra süzülür. Sabahları aç karnına 1 su bardağı,gün boyunca toplam 4 bardak tüketilir.


* İnce olarak rendelenmiş 200 gram havuç sabahları aç karnına yenilir. Öğlene kadar bir şey yenilmez .Öğle ve akşam yemeklerinden yirmi dakika önce 100 er gram daha yenilir. 5-6 gün süre ile bu uygulamaya devam edilmelidir.


Yuvarlak solucanları düşürmek için:


Yuvarlak solucanlar 10-20 cm boyunda olup genellikle 3 ile 10 yaş arası çocuklarda görülmektedir. Karın şişlliği, karın ağrısı,zayıflama ve kaşıntı görülür.


Tedavisi için: 1 su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı papatya konulur. 10 dakika demlendirilip süzülür. Yemeklerden 1 saat önce günde 3-4 bardak içilir.


Kıl kurtları için:


Kıl kurtları 3-4 milimetre boyunda olup gözle zor görülebilen küçük kurtlardır. Geceleri uykusuzluk, sinir bozukluğu,baş dönmesi ve apandist bölgesinde ağrılara neden olurlar.


Sabahları aç karnına 250 gram çilek yenilip,öğleye kadar başka bir şey yenmezse faydalı olur. Bir süre buna devam edilmesi gerekir.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
haberler

2013 Kadın Saç modelleri Erkek saç modelleri